מהפכת האינטרנט של הדברים (IoT) הביאה להתפתחות עצומה גם בתחום התאורה החכמה למשרדים וקניונים. פתרון תאורה חכמה מאפשר לנו, בנוסף לחסכון של כ-90% בהוצאות תפעול וחשמל, לשפר את רווחת העובדים ותפוקתם באמצעות התאמה אישית של סביבת העבודה, לעשות שימוש נכון וחכם בשטח הנדל”ן ולנהל אותו באופן יעיל, ועוד הרבה יותר מזה.

אם בעבר נורות דלקו באותה העוצמה ובאותו צבע וגוון לאורך כל שעות היום, הרי בתאורה מבוססת PoE (Power over Ethernet) התאורה הופכת למעשה לאפליקציה! כל גוף תאורה מחובר לרשת ה- IP של הבניין והוא קולט, מעבד ומשגר מידע ברשת. המידע שהנורות אוספות ומעבירות הלאה מגיע מאלפי החיישנים הפזורים ברחבי הבניין כדי למדוד אור, טמפרטורה, תנועה ואינפרה־אדום, כך שניתן, למשל, להחשיך אזורים שאינם בשימוש ולנהל את הבניין באופן יעיל הן מהפן האנרגטי והן מהפן האנושי.

בוובינר נשפוך אור על פתרון התאורה החכמה, ונציג בפניכם את הפתרון המתקדם ביותר לתאורה חכמה מבוססת PoE, שהוא פרי שיתוף הפעולה בין החברות המובילות בתחום, וכולל: נורות LED (שהן לא רק חסכוניות מאוד בחשמל, אלא גם מחוברות ברשת Ethernet) ותוכנת ניהול של פיליפס (כיום Signify), מתגי  POE של סיסקו (Cisco) ותשתית רשת אחודה של פנדוויט (Panduit).