גופי תאורה LED במתח נמוך מאוד

גופי תאורה LED במתח נמוך מאוד נותנים פייט רציני בכל עולם התאורה והבטיחות מכיוון שנותנים מענה לגבי התאורה בדיוק באותה מידה והן לגבי הבטיחות שאת הסיבות שלה הסביר להלן:

1.מעולה למקומות נפיצים שבהם כל ניצוץ חשמלי עלול להדליק את גזים במקרה של דליפה אך גם פה יש יוצא מן הכל,ישנם גופים הנמצאים בתוך כלוב שמונע חדירה של אוויר לתוכם וכך מורידים לאפס את הסיכון של מגע עם הסביבה.

2.לא מקפיצים את הפחת במקרה של זליגה לאדמה הן בגלל כשל במוצר או הן בגלל לחות או נוזלים.

3.אי אפשר להתחשמל מהם בגלל שהגוף הוא מפלסטיק בעל בידוד גבוה ולכן גם לא מאריקים את הגופים האלו.

4.לרוב בעלי דרגת ip גבוה לצורך אטימה מרבית בפני מים ואבק.

5.צריכת חשמל נמוכה מאוד.

6.גם במקרה של חתך בהזנה החשמלית לא ניתן להתחשמל מההזנה שלו במידה ומוזן משנאי מבדל בלוח החשמל.

תאורת LED במגוון צבעי תאורה

היתרון הנוסף בגופים האלו הוא שיכולים להגיע בשלל צבעים: 3 צבעים סטנדרטיים הם אור יום,אור קר ואור חם (צהוב) ואפילו היום יש גם צבעים צבעוניים.

איך ניתן לדעת איזה צבע התאורה?

הצבעים מתבטאים בקלווין המסומן באות K:

6000K – אור קר

4500K – אור יום

3000K – אור חם (צהוב)

לרוב משתמשים באור קר במקומות שצריכים הארה רבה או מפעלים ומשרדים ואני אפילו אוהב להשתמש בגוון הזה בבית כי אני ממש אוהב אור ואני אפילו מרגיש שזה מביא לי יותר אנרגיה מאשר אור חם.

ורוב האנשים יעדיפו אור חם בבית וגם לרוב בבתי קפה בגלל שזה נותן תחושה של חמימות ונעימות.

תאורת LED – תאורה חכמה

היום הכל הופך לחכם ואפילו הנורות עצמן!

פעם היה צורך בתשתית חשמל מסיבית בעלת כבלי רשת רבים וממש לסגור חדר בשביל ארון חשמל ואילו היום הנורות עצמן מגיעות חכמות וניתן לחבר אותם לWIFI הביתי ולהוריד אפליקציה מחנות האפליקציות ובכך לשלוט עליהן מכל מקום בעולם.

חסרון בתאורת LED חכמה

החסרון הבולט ביותר באביזרים חכמים הוא בתשתית שלהם אשר לרוב מצריכים הזנה של חוט "אפס" למפסק עצמו,אך אם זה רק נורה אז כבר יש "אפס" בהזנה של גוף התאורה ואז אין בעיה אבל אם משדרגים את המפסקים של התאורה למפסקים חכמים אז כבר יש צורך בשינוי תשתית.

חסרון נוסף בתאורת LED חכמה – אבטחה

החסרון הנוסף שחשיבתו גבוהה מאוד בקרב אנשים אשר יש להם מידע חשוב במחשבים שלהם הוא עניין הביטחון האינטרנטי אשר מספיק להאקר מיומן לחדור לWIFI שלכם דרך האביזרים האלו והוא כבר נמצא בתשתית הרשת הביתית שלכם ויכול להכנס לכל המחשבים ולגיבויי הענן שלכם ובכך לעשות בכל העולה על רוחו.

במישור הזה תצטרכו כבר איש רשתות אשר יבנה לכם פיירוול רציני ויחסום נקודות גישה בכל האביזרים האלו.

בשורה תחתונה..

אביזרים חכמים זה אחלה של דבר אך אני באמת הייתי ממליץ לאלה שאין להם מה להסתיר להשתמש בהם ואילו אלו אשר יושבים על מידע חשוב צריכים לחשוב פעמיים.. או להשתמש באיש רשתות:)