חשמלאי 24 שעות בירושלים

זה נכון וזה באסה אי אפשר לדעת מתי תקלות החשמל יצוצו אבל הן קורות והן לפעמים קורות בשעות הקטנות של הלילה או רגע לפני שנכנסים למיטה או אפילו בחגים שזה בכלל מבאס גם למי ששומר שבת וגם למי שמחפש חשמלאי בשבת או בחג וזה קשה מאוד כי הרבה לא עובדים בשבת.

לכן יצרנו את השירות המיוחד הזה, חשמלאי 24 שעות, שנותן מענה שירותי לתקלות חשמל הקורות בשעות לא שגרתיות בשבתות ובחגים!

אפשר להגיד ששירות חשמלאי 24 הינו בגדר פיקוח נפש הנותן מענה לאנשים מבוגרים שעלולים להיפצע בבתיהם ללא תאורה מספקת או לאנשים שזקוקים למכונות הנשמה וחייבים חיבור לחשמל וגם אפילו כאלו שמחוברים ללחצן מצוקה אשר מתנתק אם נופל החשמל (לכן לחצן מצוקה צריך להיות מחובר לבזק כי זאת תשתית עצמאית ללא תלות בחשמל) לכן מעבר לתמורה הכספית יש סיפוק אישי גדול מאוד התורם לאנשים ברמה הבריאותית והבטיחותית!

חשמלאי 24 שעות בירושלים

בירושלים יש מעטפת של חשמלאים התומכים זה בזה ועוזרים אחד לשני בעבודות גדולות ומורכבות ויכולים להביא לתוצאות מצוינות ונפלאות בזמן קצר.
בירושלים היא עיר הררית ויש הרבה בעיות בהארקה בגלל שמוליכות הארקה טובה יותר באדמה ולא בסלע לכן בירושלים החשמלאים מנוסים במיוחד ויכולים לעזור הרבה בנושא בפרט העברת טסטים לחברת החשמל.

שירותים של חשמלאי 24 שעות

ובכן שירותים של חשמלאי במסגרת 24 שעות הינם בהחלט מיוחדים מכיוון שהם מתבצעים בשעות לא שגרתיות ומספקות ערך רב ללקוח שתמיד נמצא בבעיה קשה במיוחד שמדובר בנתק חשמל כללי של כל הבית.

כאשר מזמינים חשמלאי בשעות הלילה, הוא בדרך כלל יגיע בין 30-40 דקות אך צריך לקחת בחשבון את שעות הערב שנמצאים עם הילדים (מקלחות ושינה) וזמן ההגעה בדרך כלל מתארך קצת עקב המורכבות שבדבר אך בהחלט מנסים לעשות מאמצים רבים למנוע את שעות ההמתנה לצורך מענה מהיר ואיכותי אך שלא בא על חשבון המשפחה.

עלויות של חשמלאי 24 שעות

עלויות שירות 24 הינם גבוהות מן הרגיל וככל שזמן הקריאה יהיה מאוחר יותר כך ההגעה תהיה קשה יותר ועלויות יהיו גבוהות יותר, תחשבו שאתם קוראים לחשמלאי ב3 בבוקר והוא מגיע אליכם, מסיים לעבוד ב4 וב4 וחצי מגיע לבית מה נשאר לו לישון ועוד יש לו יום עבודה להתחיל מ6 (בכל זאת צריך לארגן ילדים) לכן גם לחשמלאי זה לא פשוט לקחת סכום גבוה כי הוא מבין לליבכם אבל המאמץ להגיע בלילה הוא אדיר ולכן עדיף להמתין עם התקלה לבוקר למי שיכול.

כמה עולה ביקור חשמלאי?

עלויות ביקור חשמלאי לפי זמנים
150 עלות ביקור בשעות סבירות
  • מענה מהיר
  • המתנה עד 30 דקות
  • חשמלאי מוסמך בלבד
פופולרי

כמה עולה ביקור חשמלאי?

עלויות ביקור חשמלאי לפי זמנים
350 עלות ביקור בשעות הלילה
  • מענה מהיר
  • המתנה עד 60 דקות
  • חשמלאי מוסמך בלבד
שעות לילה

כמה עולה ביקור חשמלאי?

עלויות ביקור חשמלאי לפי זמנים
450 עלות ביקור בשעות הלילה המאוחרות
  • מענה מהיר
  • המתנה עד 90 דקות
  • חשמלאי מוסמך בלבד
שעות לילה מאוחרות