חשמלאי בפסגת זאב

חשמלאי איכותי בפסגת זאב בעל ציוד הבדיקה והמדידה והכלים המתקדמים ביותר בשוק וזאת על למנת להעניק פתרון איכותי ומהיר ללקוחות על הפן המקצועי ביותר לצורך בטיחות מירבית במערכת החשמל בבית. כאשר הארקה נפגעת ישנה סכנה בטיחות רבה מאוד לבטחונם של האזרחים ופה נכנס ציוד בדיקה מתקדם הבודק את מערכת הארקה בבית על מנת להבטיח את בטחונם של האזרחים בדומה למכשירי המדידה של חברת החשמל.

עבודות חשמל יתבצעו בצורה הבטוחה ביותר לשמירה על האזרח מפגיעות ממערכת החשמל, חלק מהבדיקות יתבצעו למערכת הארקה, ממסר הפחת המיועד להגנה בפני התחשמלות וכל אביזרי החשמל אשר ייבדקו לצורך הגנה מירבית ובטיחות בחשמל.

יש לכם בעיה בחשמל? מתכננים שיפוץ או עושים הרחבה? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

חשמלאי בירושלים

השירותים אשר מספק חשמלאי בפסגת זאב

חשמלאי בפסגת זאב יעניק פתרון לתקלות חשמל באופן בטוח ומהיר עקב זמינות גבוהה של החשמלאי בסביבת השכונה, זה ממש לא נעים כאשר תקלת חשמל תופסת אותנו בשעות הערב בחשכה בעיקר למבוגרים שבינינו ועל החשמלאי לתת מענה מהיר לתקלות כאלו במיוחד בחורף!

  • מענה מהיר לתקלות!
  • יעילות מירבית לצורך חסכון בזמן!
  • ביצוע מקצועי על ידי הכלים הטובים ביותר והציוד המתקדם ביותר!

איזו סכנה טמונה למי שמתעסק בחשמל והוא לא חשמלאי?

קבלת רישיון החשמל לא בא בקלות ונדרשים שנים של לימודים למתן קבלת רישיון חשמל.
כאשר אדם שהוא שלא חשמלאי אשר מתעסק בחשמל הוא חשוף קודם כל למעצר על ידי המשטרה בגלל שעובר עבירה פלילית.
בנוסף לכך ההשלכות הן הרבה יותר גדולות בכך שהוא איננו מודע לסכנות שיכולות לקרות בשנייה ולקחת חיים אם לא יעבוד עם הכלים המתאימים.
מספיק נגיעה קטנה בחוט חשמל חשוף והבן אדם יכול להתחשמל תוך דקות בודדות ובאחרית מעשה החסכון בעלות ביקור חשמלאי מסתבר כלא שווה את זה, לא שווה לאבד חיים מאשר להפסיד כ200-300 שקלים.

באיזה ציוד חשמלאי מקצועי משתמש על מנת לבצע את העבודה בבטחה?

ציוד מקצועי לחשמלאי בפסגת זאב זהו ציוד המבודד ממתח פריצה של 1000 וולט כנ"ל לגבי מברגים, מברגות, ציוד לחיתוך הכבלים וציוד לבדיקה ומדידה.

חשמלאי בפסגת זאב משתמש בציוד בדיקה ומדידה המתקדם ביותר לצורך תוצאות וערכים מדויקים שמתקבלים בציוד הבדיקה המתקדם של חברת החשמל, בגלל שאנו תלויים בתוצאות הבדיקות של חברת החשמל אין אנו יכולים להרשות לעצמנו לחסוך בעלות הציוד והחזיק ציוד באיכות נמוכה כי אחרת זה גם יתבטא בבטיחות האזרח וברוב המקרים גם יגרום לנו לעבוד פעמיים ואפילו יותר לכן בעניין הציוד איכות ללא פשרות זאת לא אופציה!

ציוד חשמל המיועד לחשמלאי לצורך בדיקה וטיפול בתקלת חשמל

כפי שדיברנו מקודם, ציוד חשמל המיועד לטיפול בתקלות חשמל הוא מבודד המגן בפני העברת הזרם לחשמלאי שעובד איתו.
בנוסף לכך חשמלאי מקצועי תמיד יעבוד עם רב מודד ויפעל בראש ובראשונה לבדיקת היעדר מתח על מנת לעבוד במערכת החשמל ללא סכנת התחשמלות ועבודה בבטחה.
על החשמלאי להוריד את מפסק החשמל של המעגל המיועד לטיפול ולאחר שבדק היעדר מתח במיקום התקלה הוא יכול להתחיל לעבוד לצורך פתרון התקלה וזאת גם כן עם כלים מבודדים כהגנה נוספת במקרה שמישהו הרים את המפסק בטעות בזמן העבודה.

אילו בדיקות על החשמלאי לבצע בסיום העבודה?

בסיום עבודות חשמל או פתרון תקלות החשמל על החשמלאי לבדוק את כל השקעים בבית שמקבלים חשמל ושהאביזרי חשמל עובדים באופן תקין, בנוסף לכך יש לבדוק שעבודות התשתית בוצעה בהתאם לתקנות עם חיזוקים ראויים ושהצנרות או תעלות הפלסטיק מקובעים לקיר ולתקרה באופן יציב עם קיבועים בכל 30 ס"מ, בנוסף לכך יש לדאוג לסביבה נקייה ללא לכלוכים בגמר העבודה.

כמה עולה חשמלאי בפסגת זאב?

עלות של חשמלאי בפסגת זאב משתנה בהתאם להיקף העבודה ולשעות הפעילות, בדרך כלל ביקור חשמלאי לטיפול בתקלות חשמלאי נא בין 150-250 שקלים תלוי בתקלה.

עבודות חשמל יתומחרו במסגרת ביקור ותוגש הצעת מחיר על ידי מפרט תקין של העסק החתום על ידי הלקוח לצורך שקיפות ועבודה בטוחה אשר הוגדרה מראש.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

צריכים עבודת חשמל לבית/לעסק?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חשמלאי בירושלים