חשמלאי בניות

חשמלאי בניות הנציב לדירות פרטיות, עסקים ומבנים ציבוריים, חשמלאי 24 שעות בירושלים, מתן ייעוץ ראשוני, בדיקה והכוונה לעבודות חשמל ופתרון תקלות חשמל.
ביצוע בדיקות וביצוע הארקה על ידי אמצעים טכנולוגיים, בדיקת מפסק מגן המגן בפני התחשמלות, האביזר הכי חשוב בכל דירה ועסק ופרט במבנים ציבוריים!

יש לכם בעיה בחשמל? מתכננים שיפוץ או עושים הרחבה? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

חשמלאי בירושלים

השירותים אשר מספק חשמלאי בניות

חשמלאי בניות מעניק פתרון מהיר ויעיל על ידי כך שקודם כל הוא מגיע במהירות ללא המתנה של הלקוח מעל 30 דקות ומבצע את העבודה בצורה יעילה ולא חובבנית.
ניסיון של שנים מעיד על יכולות פתרון תקלות חשמל בזמן קצר ובעלות נמוכה.

  • שירות בזמן קצר
  • יעילות מירבית על ידי חסכון בזמן
  • ביצוע מקצועי על ידי הכלים הטובים ביותר

איזו סכנה טמונה למי שמתעסק בחשמל והוא לא חשמלאי?

קבלת רישיון החשמל לא בא בקלות ונדרשים שנים של לימודים למתן קבלת רישיון חשמל.
כאשר אדם שהוא שלא חשמלאי אשר מתעסק בחשמל הוא חשוף קודם כל למעצר על ידי המשטרה בגלל שעובר עבירה פלילית.
בנוסף לכך ההשלכות הן הרבה יותר גדולות בכך שהוא איננו מודע לסכנות שיכולות לקרות בשנייה ולקחת חיים אם לא יעבוד עם הכלים המתאימים.
מספיק נגיעה קטנה בחוט חשמל חשוף והבן אדם יכול להתחשמל תוך דקות בודדות ובאחרית מעשה החסכון בעלות ביקור חשמלאי מסתבר כלא שווה את זה, לא שווה לאבד חיים מאשר להפסיד כ200-300 שקלים.

באיזה ציוד חשמלאי מקצועי משתמש על מנת לבצע את העבודה בבטחה?

ברשת החשמל הישראלית מתקיים כ230 וולט בדירות בעלות מערכת חשמל חד-פאזית ואילו במערכת חשמל תלת-פאזית מתקיים כ400 וולט בין פאזה לפאזה, הסיכון כמובן הוא עצום בין אם להתחשמל מ230 וולט ובין אם להתחשמל מ400 וולט ועל כן יש ציוד מתאימים לטיפול במערכות כאלו.

הציוד המקצועי ביותר מיועד לעבוד במתח של עד 1000 וולט ולא להעביר את המתח למשתמש ובעצם זה נקרא "ציוד מבודד", מי שלא חשמלאי לא מבין בזה, הוא לא יודע בכלל מה זה ציוד מבודד והיכן לרכוש אותו לכן כאשר אדם משתמש לדוגמא בפלייר לא מבודד ונוגע בחוט חשמל חשוף המעביר הזרם הוא בעצם מתחשמל באותו רגע בהיעדר מפסק מגן במערכת החשמל.

ציוד חשמל המיועד לחשמלאי לצורך בדיקה וטיפול בתקלת חשמל

כפי שדיברנו מקודם, ציוד חשמל המיועד לטיפול בתקלות חשמל הוא מבודד המגן בפני העברת הזרם לחשמלאי שעובד איתו.
בנוסף לכך חשמלאי מקצועי תמיד יעבוד עם רב מודד ויפעל בראש ובראשונה לבדיקת היעדר מתח על מנת לעבוד במערכת החשמל ללא סכנת התחשמלות ועבודה בבטחה.
על החשמלאי להוריד את מפסק החשמל של המעגל המיועד לטיפול ולאחר שבדק היעדר מתח במיקום התקלה הוא יכול להתחיל לעבוד לצורך פתרון התקלה וזאת גם כן עם כלים מבודדים כהגנה נוספת במקרה שמישהו הרים את המפסק בטעות בזמן העבודה.

אילו בדיקות על החשמלאי לבצע בסיום העבודה?

בסיום העבודה על החשמלאי להרים את מפסק החשמל ולבדוק שהוא אכן פתר את הבעיה ובנוסף עליו לבדוק שכל הבית מקבל מתח תקין על ידי בדיקה שכל המכשירים עובדים.
בבדיקה זו החשמלאי גם מצטייר כחשמלאי מקצועי ויחד עם זאת הוא יכול לצאת מהדירה בראש נקי ולא יקבל שיחה בדרך ללקוח הבא או לבית שלו בגמר יום העבודה.
בנוסף לכך אם מכשיר כלשהו לא מקבל חשמל החשמלאי יכול בבדיקה קצרה להסביר שהמתח תקין ואין נתק חשמלי ועל כך המכשיר של הלקוח בעצם התקלקל מקצר החשמל שקיבל מבעוד מועד לפני שהחשמלאי הגיע לדירה.

כמה עולה חשמלאי בניות?

קשה מאוד לענות על שאלה זו וזאת מכך שמחיר העבודה הוא שונה מעבודה לעבודה וזה מההסבר הפשוט שלא כל עבודה היא דומה לזאת שלפניה אך יש מחיר בסיסי לביקור חשמלאי לצורך בדיקה, ייעוץ והכוונה הוא נע בין 200-250 שקלים לפי המרחק ושעות הפעילות.
מחירי מתן שירות על ידי חשמלאי בשעות הערב עולה ויכול להגיע גם ל350 שקלים לביקור ואפילו 500 שקלים אם זאת קריאה בשבתות ובחגים לכן אם קיימת תקלה שלא דחופה עדיף לחכות לשעות הפעילות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?