חשמלאי בארמון הנציב

חשמלאי בארמון הנציב לדירות פרטיות, עסקים ומבנים ציבוריים, חשמלאי 24 שעות בירושלים, מתן ייעוץ ראשוני, בדיקה והכוונה לעבודות חשמל ופתרון תקלות חשמל.
ביצוע בדיקות וביצוע הארקה על ידי אמצעים טכנולוגיים, בדיקת מפסק מגן המגן בפני התחשמלות, האביזר הכי חשוב בכל דירה ועסק ופרט במבנים ציבוריים!

יש לכם בעיה בחשמל? מתכננים שיפוץ או עושים הרחבה? התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות!

חשמלאי בירושלים

השירותים אשר מספק חשמלאי בארמון הנציב

חשמלאי בארמון הנציב מעניק פתרון סופר מקצועי ובמינימום זמן עקב זמינותו הגבוהה לשכונה ובציוד מתקדם בשביל להעניק את השירות הטוב ביותר, המהיר ביותר והבטוח ביותר!

  • שירות בזמן קצר
  • יעילות מירבית על ידי חסכון בזמן
  • ביצוע מקצועי על ידי הכלים הטובים ביותר

איזו סכנה טמונה למי שמתעסק בחשמל והוא לא חשמלאי?

קבלת רישיון החשמל לא בא בקלות ונדרשים שנים של לימודים למתן קבלת רישיון חשמל.
כאשר אדם שהוא שלא חשמלאי אשר מתעסק בחשמל הוא חשוף קודם כל למעצר על ידי המשטרה בגלל שעובר עבירה פלילית.
בנוסף לכך ההשלכות הן הרבה יותר גדולות בכך שהוא איננו מודע לסכנות שיכולות לקרות בשנייה ולקחת חיים אם לא יעבוד עם הכלים המתאימים.
מספיק נגיעה קטנה בחוט חשמל חשוף והבן אדם יכול להתחשמל תוך דקות בודדות ובאחרית מעשה החסכון בעלות ביקור חשמלאי מסתבר כלא שווה את זה, לא שווה לאבד חיים מאשר להפסיד כ200-300 שקלים.

באיזה ציוד חשמלאי מקצועי משתמש על מנת לבצע את העבודה בבטחה?

חשמלאי מקצועי משתמש בציוד המתקדם ביותר והיקר ביותר בשביל לבצע את העבודה בצורה הבטוחה והטובה ביותר, התוצאות שמתקבלים במכשירים אצלנו הם תוצאות אחד לאחד שמתקלים במכשירים של חברת החשמל כך שבעת חיבור מחדש של החשמל בדירה או הגדלת מערכת החשמל אנו יכולים לקבל ערכים התואמים לערכים של חברת החשמל ובזכות כך אין עוררין על תוצאות הממצאים של טיב הארקה ובידוד החוטים. 

ציוד חשמל המיועד לחשמלאי לצורך בדיקה וטיפול בתקלת חשמל

כפי שדיברנו מקודם, ציוד חשמל המיועד לטיפול בתקלות חשמל הוא מבודד המגן בפני העברת הזרם לחשמלאי שעובד איתו.
בנוסף לכך חשמלאי מקצועי תמיד יעבוד עם רב מודד ויפעל בראש ובראשונה לבדיקת היעדר מתח על מנת לעבוד במערכת החשמל ללא סכנת התחשמלות ועבודה בבטחה.
על החשמלאי להוריד את מפסק החשמל של המעגל המיועד לטיפול ולאחר שבדק היעדר מתח במיקום התקלה הוא יכול להתחיל לעבוד לצורך פתרון התקלה וזאת גם כן עם כלים מבודדים כהגנה נוספת במקרה שמישהו הרים את המפסק בטעות בזמן העבודה.

אילו בדיקות על החשמלאי לבצע בסיום העבודה?

החשמלאי צריך לבדוק בסיום העבודה שיש חשמל בכל השקעים בבית וכל האביזרים פועלים בצורה טובה ותקינה, בנוסף לכך במידה והוא ביצע תשתיות כמו תעלות אצבע על הטיח הוא צריך לבדוק שיש שלות כל 30 סמ לצורך התקנה בטוחה ללא עוררין.

כמה עולה חשמלאי בארמון הנציב?

קשה מאוד לענות על שאלה זו וזאת מכך שמחיר העבודה הוא שונה מעבודה לעבודה וזה מההסבר הפשוט שלא כל עבודה היא דומה לזאת שלפניה אך יש מחיר בסיסי לביקור חשמלאי לצורך בדיקה, ייעוץ והכוונה הוא נע בין 200-250 שקלים לפי המרחק ושעות הפעילות.
מחירי מתן שירות על ידי חשמלאי בשעות הערב עולה ויכול להגיע גם ל350 שקלים לביקור ואפילו 500 שקלים אם זאת קריאה בשבתות ובחגים לכן אם קיימת תקלה שלא דחופה עדיף לחכות לשעות הפעילות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

צריכים עבודת חשמל לבית/לעסק?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

חשמלאי בירושלים